Taş gibi memeleri ile yarağı yerken gözleri kayarak orgazm oluyor. Bu anın tadını çıkarmak için her anını özenle yaşamak istiyor. Bedeninin her hücresi o anın keyfini çıkarıyor, nefes alışverişleri hızlanıyor ve kalbi heyecanla atıyor. O anın verdiği haz onu başka bir dünyaya götürüyor, gerçeklikten uzaklaşıyor ve sadece zevkin doruklarına ulaşmayı düşünüyor.

Yarağı ağzına aldığında hissettiği sıcaklık ve sertlik onu deli ediyor. Dudakları arasında gezdirdiği dil ile daha da şehvetli bir hale geliyor. Elleriyle bedenini okşarken, o anın verdiği haz ile kendinden geçiyor. İçindeki ateş her dokunuşta daha da alevleniyor ve vücudu titremeye başlıyor.

Gözleri kapanırken, tüm duyularını o anın zevkine odaklıyor. Her nefes alışverişiyle bedeninin titremesi artıyor ve orgazmın yaklaştığını hissediyor. Taş gibi memeleri arasında yarağı sıkıştırırken inlemeleri artıyor, bedeni kıvranmaya başlıyor ve sonunda orgazmın verdiği hazzı tüm bedeninde hissediyor.

Bu anın tadını çıkarmak için her şeyi göze alıyor, zevkin doruklarına ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır. Bedeninin bu denli zevk almasını sağlayan yarağı ile birlikte olmanın verdiği hazı hiçbir şeye değişemeyeceğini biliyor. O anın tadını çıkarırken, her anın kıymetini bilerek, zevkin doruklarına ulaşmanın verdiği hazzı doyasıya yaşıyor.

Comments are closed.