Banyoda yakaladığı karısını tokatlayarak sikiyor. Bu cüretkar hareketiyle ona hakim olmanın keyfini çıkarıyor. Karısının çığlıkları onu daha da azdırıyor, her tokat attığında karısının tenindeki kızarıklığı izlemekten zevk alıyor. İçindeki arzuları dizginleyemeyen adam, karısını duvara yaslayarak daha da derinlere iniyor.

Karısı ise karşısındaki bu vahşi adamı gördüğünde içinde bir korku ve aynı zamanda bir arzu hissediyor. Onun bu dominant tavırları, onu çıldırtıyor ve daha da istekli hale getiriyor. Her tokatta, her sıkıştırmada, karısı daha da kendinden geçiyor ve bu yasak ilişkinin tadını çıkarıyor.

Bu tutkulu anlar, banyonun sıcak buharıyla daha da ateşli bir hal alıyor. İkisi de birbirlerine tutkulu bir şekilde sarılıyor, nefes nefese kalıyorlar. Adam, karısını daha fazla istediğini hissediyor ve ona daha da yaklaşıyor. Karısı ise hiç olmadığı kadar arzulu, hiç olmadığı kadar çılgınca sevişiyor.

Bu yasak ilişki, ikisinin de içindeki tutkuyu, arzuyu ve şehveti daha da ateşli hale getiriyor. İkisi de birbirlerine tamamen teslim oluyor, duygularını bastırmadan, engel tanımadan sevişiyorlar. Bu anlar, ikisinin de unutamayacağı bir deneyim oluyor. Ve belki de bu yasak ilişki, onların arasındaki bağı daha da güçlendiriyor.

Comments are closed.