Kocası eve erken gelmişti ve kapıda karısını yakalamıştı. Gözleri ateş gibi yanıyordu, tutkulu bir arzuyla karısının yanına yaklaştı. Onu sertçe duvara itti ve dudaklarına yapıştı. Karısının nefesini hissedebiliyordu, arzusuyla daha da ateşlendi.

Elleri karısının bedeninde gezinirken, onu istediği gibi hissetmek istiyordu. Karısının gözlerindeki arzuyu görmek, onu daha da azdırıyordu. Yavaşça karısının dudaklarından ayrıldı ve ona fısıldadı: “Bugün senin günün, seni istediğim gibi hissetmek istiyorum.”

Karısının gözleri şehvetle parlıyordu, onun arzusunu hissedebiliyordu. Kocası onu yavaşça yere doğru indirdi ve onun ağzına yarağını verdi. Karısı onun arzusunu karşılıksız bırakmadı, onu derin bir şekilde içine aldı. İkisi de tutkulu bir şekilde birbirlerine sahip olmanın tadını çıkarıyorlardı.

Kocası karısını tutkuyla becerirken, onun nefesini ve inlemelerini duyabiliyordu. Karısı ise onun arzusunu hissettiği için daha da coşkulu bir şekilde karşılık veriyordu. İkisi de birbirlerine ait olmanın verdiği mutluluğu yaşıyorlardı.

Sonunda ikisi de zevkin doruklarına ulaştılar, birbirlerine sıkıca sarılarak nefeslerini düzene sokmaya çalıştılar. Kocası karısını öperek ona teşekkür etti ve onunla birlikte olmanın verdiği mutluluğu hissetti. İkisi de birbirlerine olan tutkularının asla bitmeyeceğini biliyorlardı.

Comments are closed.