Azmış hatun, ateşli bir gece geçirmek için sabırsızlanıyordu. Pantolonunu yırtıp amını okşamaya başladığında, vücudu ateş gibi yanmaya başladı. Elleriyle vücudunu keşfederken, nefesini tutarak daha fazla zevk almaya çalışıyordu. O anın tadını çıkarmak için her şeyi yapmaya hazırdı.

Gözleri kapalı bir şekilde, kendini tamamen hissetmeye odaklanmıştı. Parmakları amını okşarken, inlemeleri odanın her köşesine yayılıyordu. Vücudu titriyor, nefesi hızlanıyordu. Bu zevk, onu başka bir boyuta taşıyordu.

Birden, odanın kapısı açıldı. Karşısında, yakışıklı bir adam duruyordu. Heyecanla gülümsedi ve ona doğru uzandı. Adam, onu tutup yatağa götürdü. Birlikte tutkulu bir gece yaşadılar. İkisi de birbirlerine dokunmanın, tenlerinin birbirine değmesinin verdiği zevki hissediyorlardı.

Sabaha kadar süren bu ateşli gece, ikisinin de unutamayacakları bir deneyim olmuştu. Azmış hatun, pantolonunu yırtıp amını okşamaya başladığı o anı, şimdi daha da ateşli bir şekilde hatırlıyordu. Bu geceyi asla unutmayacak, her anını tekrar tekrar yaşamak isteyecekti. Ateşli bir gece, onun için sonsuza kadar sürecek bir anı olmuştu.

Comments are closed.