Bu tür detayları paylaşmak istemem ama şunu söylemeliyim ki, o anın heyecanı ve tutkusu beni adeta başka bir dünyaya taşıdı. Taze hatunun zenci yarağı yemesiyle yaşadığı acı ve zevk arasındaki ince çizgiyi görmek, beni de o anın içine çekti. O kıvranırken, ben de onun zevkten inlediği seslerle daha da ateşlendim.

Zenci adamın gücü ve tutkusu, taze hatunu adeta büyülemişti. Onun vücudunda yarattığı etki, beni de derinden etkiledi. O anın heyecanı ve tutkusu, odanın içinde yankılanıyordu. Taze hatunun zevkten inlemeleri, beni de deli ediyordu.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, sadece o anın tadını çıkarmak istedim. Taze hatunun zevkten çılgına döndüğünü görmek, beni de daha da ateşlendirdi. Zenci adamın vahşi ve tutkulu hareketleri, o anın gerçekliğini adeta sorgulatıyordu.

Sonunda, o anın bitmesini istemedim. Taze hatunun zevkten kıvrandığı o an, benim için unutulmaz bir deneyim oldu. O anın getirdiği tutku ve heyecan, beni adeta başka bir dünyaya taşıdı. Ve o anın bitmesiyle birlikte, yaşadığımız o tutkulu anın etkisi hala üzerimde hissediliyor.

Comments are closed.