Sarışın afet, banyoda suyun altında kıvrılarak dans ediyordu. Masumiyetini kaybetmiş gibi görünse de, aslında içinde yanan ateşin farkındaydı. Delikanlı, onu izlerken kalbi hızla atmaya başladı. Gözleri bir an için bile olsa ondan ayrılmak istemiyordu.

Sarışın güzellik, suyun altında ıslak saçlarıyla daha da çekici hale gelmişti. Delikanlı, dayanamayarak yanına yaklaştı ve ona dokundu. Tenleri ateş gibi yanarken, tutkulu bir öpücük paylaştılar. Ardından, banyo köpüğüyle kaplı vücutları birbirine kenetlendi.

Ateşli bir dansla birbirlerine sarıldılar ve tutkulu bir şekilde sevişmeye başladılar. Delikanlının elleri, sarışın afetin vücudunu keşfederken, onun nefesini ensesinde hissediyordu. İkisi de birbirlerine karşı duydukları arzuyu dizginleyemiyorlardı.

Sarışın afet, delikanlının üzerine çıktı ve ona vahşi bir şekilde dokundu. İkisi de birbirlerine ait olmanın verdiği hazla inliyordu. Birlikte, banyoda duş porno azgınlığıyla birbirlerine sahip olmanın tadını çıkarıyorlardı.

Delikanlı, sarışın afetin vücudundaki her kıvrımı ezberlemişti. Onunla birlikte olmanın verdiği mutluluğu hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini biliyordu. İkisi de birbirlerine aşık olmuştu ve bu anın tadını çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlardı.

Sonunda, ikisi de nefes nefese kalarak birbirlerine sarıldılar. Bu tutkulu anın tadını çıkarmak için banyoda daha fazla zaman geçirmek istiyorlardı. Ama önlerinde uzun bir gece olduğu için, birlikte olmanın keyfini çıkarmaya devam edeceklerdi.

Comments are closed.