Ofiste çalışan sekreter, müdürün arkasından girdiğini fark ettiğinde kalbi hızla atmaya başladı. Müdür, her zaman karizmatik ve çekici biriydi ama bu kez ona karşı farklı bir çekim hissediyordu. Sekreter, müdürün yaklaşmasını beklerken içinde bir tutku ateşi yandığını hissetti.

Müdür, sekreterin masasına yaklaştığında ona karşı duyduğu arzuyu gizleyemedi. Sekreter, müdürün yaklaşan ellerini hissettiğinde nefesini tuttu. Müdür, ona karşı olan hislerini bastıramayarak ona tutkulu bir şekilde dokundu. Sekreter, müdürün dokunuşundan titreyerek kendini kaybetti.

İkili arasındaki bu yasak ve tutkulu ilişki, ofiste gizlice devam etti. Her buluşmalarında ateşleri daha da alevleniyor ve aralarındaki çekim giderek artıyordu. Sekreter, müdürün ona olan ilgisinden ve tutkusundan çok etkileniyordu. Müdür ise sekreterin masumiyeti ve tutkusu karşısında kendini kaybediyordu.

Bir gün, müdür sekretere odasına çağırdı ve ona duygularını açıkladı. Sekreter, şaşkın ve heyecanlı bir şekilde müdürün sözlerini dinledi. İkili arasındaki tutku dolu anlar, ofiste sürpriz bir şekilde başlamıştı ama artık her şey açığa çıkmıştı.

Sekreter, müdürün tutkusuna karşılık vererek onunla olan ilişkilerini sürdürmeye karar verdi. İkili arasındaki tutku dolu ilişki, ofiste sürdürülmeye devam ederken her anlarını birlikte geçirmenin tadını çıkarıyorlardı. Bu yasak ve tutkulu ilişki, ikisinin de hayatında unutulmaz bir iz bırakmıştı.

Comments are closed.