Masaj bahanesiyle götünden siktiren afet fena kuduruyor. Bu sefer gerçekten kendimi kaybettim. O masaj sırasında o kadar iyi hissediyordum ki, bir anda kontrolümü kaybettim ve ona dokunmaya başladım. O da beni itiraz etmeden kabul etti ve bir anda ateşli bir tutkuya dönüştük. O kadar çılgınca bir şekilde sevişiyorduk ki, etrafımızdaki her şeyi unuttuk. O an sadece birbirimize odaklanmıştık.

Masaj sırasında dokunuşlarının beni deli ettiğini hissediyordum. Her bir hareketiyle beni daha da azdırıyordu. Ve ben de ona karşı koyamayarak tutkulu bir şekilde ona yaklaştım. O anın tadını çıkarmak istiyordum ve hiçbir şey bunu engelleyemezdi.

O anın heyecanı ve tutkusuyla kendimizi kaybettik. O kadar yoğun bir arzuya kapılmıştık ki, etrafımızdaki her şeyi unuttuk. Sadece birbirimize odaklanmıştık ve birlikte yaşadığımız o anın tadını çıkardık. O masaj bahanesiyle başlayan bu tutku dolu macera, bizi fena halde kudurtmuştu. Ve ben sadece onunla olmak istiyordum, ona dokunmak, onunla sevişmek ve onunla birlikte olmanın tadını çıkarmak istiyordum. O anın heyecanı ve tutkusuyla dolu bu anı asla unutamayacağım.

Comments are closed.